Shitet HP Elitebook 8440P - 4 GB DDR3

255.00 €
Nr. Referencës
RF271543
Titulli i njoftimit
Shitet HP Elitebook 8440P - 4 GB DDR3
Përshkrim

Ne gjendje shume te mire i perdorur HP Elitebook 8440P i sjelle nga Gjermania
Procesor / CPU
 : Intel Core i5 520m - 2x 2,4 Ghz - Turbo boostet  2,93 Ghz - 2 Berthama / 4 Kanalizime  (Threads)
Kujtesa e punes : 4 GB DDR3
HDD :  250 GB
Karte grafike :  Intel HD Graphics 
Rzultati i ekranit : 14 inch - 1366 x 768 
 DVD R/W 

Kontakto:  +355 (0)692664523 VodClub

Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1603 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj