Antivirusi Kaspersky Internet Security 2015 5 kompjutra /1vit

7,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF198318
Titulli i njoftimit
Antivirusi Kaspersky Internet Security 2015 5 kompjutra /1vit
Përshkrim
Shesim licensa te rregullta Antivirusi Kaspersky Internet Security 2015
me cmime te arsyeshme
1 Vit / 5 License  = 75 mije Leke
Kjo license eshte e arsyeshme per Individe/ Kompani te cilet kane vetem 5 kompjutra dhe duan nje mbrojtje maksimale ne web.
Licensa eshte Lehtesisht e Vertetueshme qe eshte e rregullt duke krijuar nje llogari ne "my.kaspersky".
Cmimi real:
www.kaspersky.com
Cyberthreat map
Cybermap
Per Me shume Informacion Kontakto ne Nr e telit Meposhte.
Kontakto:

Shenim: pagesa kryhet me nje depozitim ne Raiffeisen bank
+355 (0)692664523 VodClub
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne 
Europe
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1897 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj