Elektronikë

Shitet Laptop Samsung rv511
Shitet HP J4900B ProCurve 26 ports
shitet Switch 16 porta linksys sr2016
shes kompjuter hp pro 3520 cmim i arsyeshem
Shes kompjuter ekran 17inch flat dhe pc dual core
Shitet Dell Inspire 7720 Core i7
Apple Air Book 13inch Core i5
Laptop Toshiba Core 2
Samsung Galaxy Tab 2
Shitet Tv Plazma Sony 32 inch
Shitet Laptop Dell
Shitet printer Profesional Toshiba E Studio 167
Ram Apacer 1Gb DDR2 800Mhz
Ram ddr2 800mhz Kingstone KVR 800D2N5/2GB
Intel SSD Seria 530 180 GB 6GBs
Samsung 850EVO Solid State Disk
Shitet Laptop Asus 17 Inch Core I3
Shitet Laptop Acer
Shitet Laptop Packard Bell
Shitet Laptop Lenovo E50 i sapo ardhur nga jashte
Acer Veriton M264 Kompjuter desktop + ekran 17inch
HP ProBook 6450 notebook 4 GB INTEL I5
Shes 2 Slote ram DDR2 2x2048MB Corsair
Shitet Epson SX 115 3 funksional
Shitet printer BROTHER HL5140 Toner
Fujitsu Lifebook T900!
Shitet HP Pavilion DV2 ne gjendje shume te mire
 • Faqia nga 4

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj