Licensa Antivirusi ESET 8 3 PC 1vit

22.00 €
Nr. Referencës
RF139611
Titulli i njoftimit
Licensa Antivirusi ESET 8 3 PC 1vit
Përshkrim
Licensa Antivirusi ESET 8 mbrojtje per 3 Kompjutra  per 365 dite (Nese nuk jeni te lodhur nga formatimet e shpejta qe ju detyron juve te paguani vazhdimisht)??
Antivirus NOD32 ThreatSense dhe Antispyware siguron mbrojtjen e kompjuterit tuaj duke përdorur një sasi shumë të vogël të burimeve, duke siguruar sigurinë e sistemit tuaj pa kufizimin e performancës.
Ndërfaqja e përdoruesit është e thjeshtë për t'u përdorur dhe elegante, të dizajnuara me kujdes për lehtësimin maksimal të përdorimit.
Eset NOD32 antivirus mbron kompjuterin tuaj nga zbulimin avancuara proaktive që bllokon shumica kërcënimet e njohura dhe ato ende të pazbuluara, me orë apo edhe ditë më parë në krahasim me teknologjitë e tjera të sigurisë.
Përdorni Eset NOD32 antivirus 8 për të marrë mbrojtje të plotë e kompjuterit tuaj.

Për Individe , Kompani që kërkojnë në sasi më shume se =<20 Licensa  ka cmime tjera.

Kontakto: +355 (0)692664523

Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe   Apo kudo qofshin ato.
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1655 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj