Krishtlindjet në Paris dhe Bruksel, 4 Ditë €499

499.00 €
Reference Number
RF409856
Title
Krishtlindjet në Paris dhe Bruksel, 4 Ditë €499
Description

Dita e parë, 21 Dhjetor 2012. Udhëtimi me avion për në Bruksel. Pritja në Aeroportin e Brukselit. Transferimi me autobuz për në Bruksel. Vizitë me guidë ne Monumentet Kryesore të qytetit. Pasdite Nisja për në Paris. Sistemimi në Hotel ne Paris. 

Dita e dytë, 22 Dhjetor 2012. Mengjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit. 

Dita e tretë, 23 Dhjetor 2012. Mengjesi ne Hotel. Vizitë në:  Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres

Dita e katërt, 24 Dhjetor 2012. Mengjesi ne Hotel. Vizite: Lagja moderne te Parisit “La Défense”, Qendra tregtare “4 Temps”. Transferimi për në Aeroportin e Brukselit. Udhëtim me avion për në Shqipëri.

Me Shume Detaje:

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 499 Euro. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 

Në pagesë nuk janë përfshirë: 
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije.


Tel: +355 04-223-2424


Location
Address
Sheshi Skënderbej
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2513 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Sheshi Skënderbej) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind