TABLET VTECH STORIO ( 3- 8 VJEC )

75.00 €
Reference Number
RF182199
Title
TABLET VTECH STORIO ( 3- 8 VJEC )
Description
TABLET  VTECH  STORIO I RI TOUCHSCREEN  ME 3 DISKETA  DHE KARTE MEMORIE 8 Gb, i ARDHUR NGA ITALIA. ME 10 FUNKSIONE

 
tregime te animuara
të mësuarit për të lexuar
lojëra edukative
 Fjalor vizual
të mësuarit për të shkruar
vizatim
album retouching i fotografive
mp3 player
video
 
Paketa përmban:
1- tabletë historiografia
2- diskete  lojë Rufus vjen në qytet
3- diskette McQuuen
4- diskette Toy Story 3
5- udhëzim manual
6- kabell  usb
 
 
http://www.vtech.es/storio-cms

https://youtu.be/Atw896O2Y8s
Condition
New
Location
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
City / Zone
Blloku
Address
rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
ZIP code
1001
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
 • tjeter cmim

  tjeter cmim ka kjo mirela?
  remi / Mar 13, 2015 17:39
 • cmimi

  Cmimi eshte 10.000 ( te reja ). Pasi Tableti eshte i ri dhe me aksesore shtese. Faleminderit
  mirela / Mar 14, 2015 00:20
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, 1001) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind