Apple iPhone 6 128GB Gold / Hapësirë Grey (Lexuara)

Nr. Referencës
RF161415
Titulli i njoftimit
Apple iPhone 6 128GB Gold / Hapësirë Grey (Lexuara)
Përshkrim
Apple iPhone 6 128GB Gold / Hapësirë Grey (Lexuara) është markë e re .. Vjen me 14 muaj garanci dhe vjen e mbyllur në kutinë e saj me të gjitha aksesorëve.
Discount kur blejnë më shumë se 1 njësi.
Markë: Apple
Model: iPhone 6
Rasti / Ngjyra: Gri Hapësirë / ari
Kujtesa e brendshme: 128GB
Kushti: reja, të papërdorura.
Box: vulosur me pajisje
Gazetat: Original kartë certifikatë dhe të gjitha dokumentet e përfshira
Garanci: 14 muaj
garanci:
Çdo iPhone përfshin 90 ditë të telefonit pa pagesë mbështetje teknike dhe një një vit garanci ndërkombëtare
Për më shumë informacion dhe blerjes të shpejtë, me mirësi të na shkruani përmes emailit.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1373 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj