Okazion!! Shitet LENOVO p780 (Me dy karta,I Ri)

329.00 €
Nr. Referencës
RF791164
Titulli i njoftimit
Okazion!! Shitet LENOVO p780 (Me dy karta,I Ri)
Përshkrim
Shitet LENOVO P7800 zyrtar me sistem android
I prodhuar nga gjigandi i laptopeve LENOVO (departamenti ThinkPad)

I ri brenda ne kutin e vet origjinale
Model shume i vecant jo lehtesisht i gjendur ne Shqiperi
Pranon cfardolloj karte shqiptare,telefon me dy karta !

Nje nga te paktit telefona zyrtar ne bot me bateri kaq te madhe,4000 mAh
mban 3 dit bateri,30 ore te folura dhe 840 ore stand-by me nje karikim!
Shume i shpejt si telefon i kryen te gjitha funksionet me lehtesi te madhe
Kamer 8 mp nxjerr foto shum te qarta si dhe kamer dytesore 1.2 mp
Ekrani 5 inch dhe HD,i madh sa i Galaxy s4
Sistem android 4.2.1 i fundit ne treg per te marr programet me te reja
Estetikisht telefoni eshte shum i bukur me kas te mbrapme alumini

Telefoni vjen me:
Karikus,Fish USB,Kufje,Klluf origjinal per telefonin,
qese mbrojtese per ekranin,touch pen per ekranin

Detajet: Procesor Quad core 1.2 Ghz, RAM 1 GB DDR3,
memorje 4gb (lejon karta memorje),Ekran 5 inch,sistem android 4.2.1 Jelly bean
Kontakto:
Cel. : 0697685926 vodafone club
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3409 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj