Cbllokojme Imei telefonash ne status Fabrike

1.00 $
Nr. Referencës
RF681803
Titulli i njoftimit
Cbllokojme Imei telefonash ne status Fabrike
Përshkrim
C'bllokojme IMEI telefonash në status Fabrike Pra ( Factory Unlock ) Me cmimet me të lira të tregut.

Si markat:
Iphone ,
Samsung,
LG,
BlackBarry,
HTC,
Motorola,
Nokia ,
Sony,
Lenovo,
Alcatel,

Shenim: Nuk perfshihen telefonat qe kane marre BlackList dhe te denoncuar si te vjedhur

Jo c'bllokime  i cloud

Kontakto: +355 (0)692664523 VodClub
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2907 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj