Shitet apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 160 m² (tek komuna e Parisit)

169,000.00 €
Nr. Referencës
RF181554
Titulli i njoftimit
Shitet apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 160 m² (tek komuna e Parisit)
Përshkrim
OKAZION !!! Shitet Apartament te : Rr. ” Komuna e Parisit “ Tirane,Kompleksi Kika, Palllat i Ri , me Hipoteke, Kati VIII (i fundit)
Sip: 160 m2, Orientimi: Lindje-Jug-Perendim me pamje te mrekullueshme, Perberja: Kuzhine & Soxhorno , 3 dhoma gjumi , 2 banjo + verande e madhe ,mundesi per tu zgjeruar per tu bere 6+ 1 ose ne 2 Apartamente, I Mobiluar 

Kontakto:
Cmimi: 169.000 € 
E-mail: armandsula@live.com
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2227 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj