Shitet Kamjon Mercedes-Benz Atego Viti 1999, 14.500 Euro

14,500.00 €
Nr. Referencës
RF192379
Titulli i njoftimit
Shitet Kamjon Mercedes-Benz Atego Viti 1999, 14.500 Euro
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet Kamjon Mercedes-Benz Atego Viti 1999, 14.500 Euro.
Makina eshte blere ne Gjermani dhe sherbimet i jane bere se fundmi ne Greqi!
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 44
KM.........: 380 mij

Kontakto: 
Cel. : 0692700697 +306945731467
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3964 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj