Mercedes-Benz C 200 CDI 2005

Nr. Referencës
RF176623
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz C 200 CDI 2005
Modeli
2005
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima


Motor 2200 CDI versioni i ri
Ngjyra brenda e zeze.
Kamjo automatike (Tip-Tronik)
Disqe alumini
ABS/ 6 Airbag
147 Kuaj-fuqi
6.5 Litra / 100 KM ne rruge te gjate
8 Litra / 100 KM ne Qytet
Sedilje Elektrike dhe Ortopedike me Fryrje (Rrobe)
Xhamat te 4 elektrik
Sensor dritash, shiu.
Navigator ( Me disqet komplet)
Telefon
Kompjuter Boardi
Electronic Stability Program ESP
Drita Mjegulle
4 Goma dimri rezerve
Targa AA. 
Dok. te paguara deri Nentor 2013 . 
Sherbimet e kryera. Gjendje perfekte

Cmimi 9800 EURO i padiskutueshem
Mund te ndrrohet me makine me hapesire ose portbagazh (caddy, vaneo, berlingo, partner etj me 5 vende)

Cel. : 0684068068
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2787 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj