Mercedes-Benz 311cdi Viti 2002

100,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF161277
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz 311cdi Viti 2002
Modeli
2002
Ngjyra
E bardhë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Furgon
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
4
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
KM.........: 130.000

makina eshte ne gjendje shum te mire sic dhe e shikoni me dukumenta te rregullta me timon ne krah te djatht per me teper kontaktoni.

Cel. : 0682229669
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2885 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj