Mercedes-Benz 208D Viti 1991

450,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF666975
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz 208D Viti 1991
Modeli
1991
Ngjyra
Blu e hapur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Furgon
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
3
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM.........: 93600

Makina ndodhe ne krah te shkolles se policse ne sauk, ka bere vete 93600 km , eshte ne gjendje shume te mire, pa dogane , me siguracion me targa te ambasades amerikane deri ne Korrik te vitit 2013. Blere ne nje ankand nga ambasada amerikane para ca ditesh.Mund te kontaktoni me numrin 0682387100 ose pas ores 17.00 me numrin 0672050620. Furgoni eshte per transport malli me 3 sedilje dhe 4 vende perfshire dhe shoferin.

Cel. : 0682387100
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2715 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj