Rrolet Ford Viti 1984, 6.5 milion te vjetra

650,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF249192
Titulli i njoftimit
Rrolet Ford Viti 1984, 6.5 milion te vjetra
Modeli
1984
Ngjyra
Bezhe
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Karavan
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1200cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
3
Përshkrim
Karburanti: Benzin 1.2
Ngjyra.....: bezhe 
Kamjo......: manual

KM.........: 52.000

eshte kompletuar me te gjitha ngrohjen e ka me sobe gazi shitet nga pamundesia per ta perdorur ... per arsye moshe ..Makina ndodhet ne Radhime te Vlores .. eshte 1.2 Benzine
6 milion e 500 mij leke te vjetra 
Cel. : 0684434853
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2277 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj