Shitet Foristrade Mercedes-Benz ML 270 ELEGANCE CDI Viti 2001

5,800.00 €
Nr. Referencës
RF598303
Titulli i njoftimit
Shitet Foristrade Mercedes-Benz ML 270 ELEGANCE CDI Viti 2001
Modeli
2001
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2700cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
ML 270 CDI,SALLON MESHINE I ZI,TEPER NE DJENDJE,CDO GJE FULL,KLIMA AUTOMATIKE,ZHAMA TE ZINJ,DISQE ALUMINI,PASQYRA ME PALOSJE,VERSIONI ELEGANCE,XENON,CMIMI I DISKUTUSHEM,MAKINES I ESHTE VENDOSUR NAVIGATOR I MADH,

Kontakto:
Cel. : 0696240627
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5071 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj