Mercedes c class coupe 2003 220 cdi

4,200.00 €
Nr. Referencës
RF104742
Titulli i njoftimit
Mercedes c class coupe 2003 220 cdi
Modeli
2003
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Kupe
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Mercedes c class coupe 2003 220 cdi dogane e paguar lushnje

Kontakto: 
0698529795
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti / Zona
Lushnje
Adresa
Lushnje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1560 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Lushnje) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj