Mercedes-Benz 220 cdi

Nr. Referencës
RF795350
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz 220 cdi
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Mikrobuz
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
2600cc
Karburanti
Naftë
Dyer
4
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
 
SPRINTER SHUM EKONOMIK ME TAKSA TARGA TE SAPO PAGUARA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 
AUTO AGUSTIN JU MIREPRET MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI OSE TE NA SHIKONI JU FALEMINDERIT PER MIREKUPETIMIN 
auto agustin kjo makin eshte me mundesi kreditimi mund edhe te meret me kredi nga banka noa me keste mujore shum te ulta ne treg
 
Auto Agustin ju mirepret 
adresa tiran durres km 13 
posht citypark ngjitur tek hotel lubjana
0672138602. 0693270017. 0682548228. 0666531342
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3173 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj