Ford focus viti 2002 TDCI

3,600.00 €
Nr. Referencës
RF738543
Titulli i njoftimit
Ford focus viti 2002 TDCI
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
ford focus 1.7 tdci shum ekonomike viti 2002 me kondicioner me komando ne timon kasetafon origjinal me tre celesa me dogan te paguar ne gjendje perfekte auto agustin ju mirepret mos hezitoni te na shikoni ose te na kontaktoni adresa vijon si me posht feleminderit per mirkuptimin 3600 euro i diskutueshem
Vëndndodhja
Adresa
tiran durres km 13 posht citypark ngjitur tek hotel lubjana
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4492 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tiran durres km 13 posht citypark ngjitur tek hotel lubjana) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj