Ford Focus 2006, 1.6 TDCI

7,700.00 €
Nr. Referencës
RF465920
Titulli i njoftimit
Ford Focus 2006, 1.6 TDCI
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Nafte / Diezel
Kamjo......: Manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 126410

SHES Ford Focus 2006, 1.6 TDCI, FULL OPTION


OPSIONET:

-Ford Focus 2006
-1.6 Nafte ( Super ekonomik 4.2lt - 100km )
-KAMJO MANUALE
- 7 XHAMAT TE ZI ORIGJINAL
-KM:126.410 (Km origjinale)
-DOUBLE XENON POSHTE DHE LART
-4 XHAMA ELEKTRIK
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT (2celesa origjinal)
-4 AIRBAG
-KASETOFON ME CD ORIGJINAL MP3
-KONDICIONER 
-SENSOR PARKIMI

Siguracion + taksa deri me 07/07/2013
Vaj dhe te gjithe filtrat, 4 ferrota + 4disqe frenash ,
4 goma, amortizatoret e sapo nderuara..

CMIMI- 7700euro i Diskutueshem 


Cel. : 069 51 51 266
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2987 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj