Shitet makine Ford FORD S MAX VITI 2008 .1.8 NAFT MODEL TITANIUM Viti 2008

11,000.00 €
Nr. Referencës
RF359083
Titulli i njoftimit
Shitet makine Ford FORD S MAX VITI 2008 .1.8 NAFT MODEL TITANIUM Viti 2008
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 85
KM.........: 134000


Kontakto:
Cel. : 0686893093 S MAX 1.8 TDCI sensor parkimi
ME DOGAN TE PAGUAR 11000E .
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3098 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj