Shitet makine Ford Focus Viti 2003 TDCI

3,000.00 €
Nr. Referencës
RF174847
Titulli i njoftimit
Shitet makine Ford Focus Viti 2003 TDCI
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Ford Focus 2003 TDCI.GATI PER PER TESTIM.FULL,ABS,AIR BAG,SENSOR PARKIMI,XENON,ANTIFURT,TIMON HIDRAULIK,KOMANDA NE TIMON,DISQE.MAKINA ESHTE E PERDORUR NGA NJE PERSON,ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE SIGURACION DERI NE SHKURT 2014.MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER

Kontakto:
Tel. : 0692343376
Cel. : 0692343376
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3500 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj