Ford Mondeo 2.0 tddi e sapoardhur me dogane -02

2,500.00 €
Nr. Referencës
RF944410
Titulli i njoftimit
Ford Mondeo 2.0 tddi e sapoardhur me dogane -02
Modeli
2002
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Ford mondeo 2.0 tddi nafte e sapoardhur me dogane te paguar
me klima digitale
me serdilje lekure me ngrohje, elektrike
mbyllje qendrore me pult , me 2 kopje celsash
kompjuter bordi
komanda ne timon
bagazhier me 6 cd
disqe alumini origjinal 16
fulll options
e gatshme per cdo lloj prove
km origjinal me liber sherbimesh
gati per targa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2659 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj