Mjeke Kirurge Plastike

Nr. Referencës
RF168488
Titulli i njoftimit
Mjeke Kirurge Plastike
Përshkrim
Emri:

Rezarta Kapaj

Tel: 42357535
Celular:
E-mail: rezartakapaj@gmail.com
Website:
Specialitetet: Kirurgji Plastike
Procedurat: Kirurgji Estetike: Rhinoplasty, Otoplasty, Botox, Fillers, Laser Surgery, Abdominoplasty, Liposuction, Kirurgji e shenjave te aksidenteve apo te lindura, Kirurgji e djegies, Dermabrazion, Kirurgji maksillofaciale dhe faciale, Trajtim kirurgjikal i kancerit te lekures dhe pastrim i nyjeve limfatike, Kirurgji rikonstruktive e gjirit, Zmadhim i gjirit, Zvogelim i gjirit.
Vendi i punes: Spitali Universitar Qendror i Traumes, Laprake, Tirane
Pjesëmarrje në aktivitete shkencore  
May 2012 Lille, France www.essr2012.com
September 2011 Cesme, Turkey National Meeting of Turkish Plastic Surgery Assosciation, First Prize in Experimental Research.
August 2012 Hamburg European Plastic Surgery Research Council Meeting, www.epsrc.eu
14-15 May 2013 Antalya 24th EURAPS Annual Meeting, oral presentation www.euraps.org
5-7 Shtator 2013 Budva, Montenegro Balkan Assosciation of Plastic Surgery Meeting, BAPRAS 2013, chairman www.baprascongress2013.com/‎
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Laprake
Adresa
Laprake
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1091 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Laprake) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj