Mjeke dermatologe

Nr. Referencës
RF152164
Titulli i njoftimit
Mjeke dermatologe
Përshkrim
Emri:

Monika Fida

Tel: 042 404060
Celular: 0682064725
E-mail: monikafida@yahoo.co.uk
Website: www.ADerma.com
Specialitetet: Dermatologji
Procedurat: Vizita Dermatologjike; Dermatoskopi digitale;
Trajtime me Lazer( Kirurgji, Teleangioektazi,
rigjenerim,epilim). Botoks e Fillers Peeling kimik
Vendi i punes: Klinika "A Derma", RRuga "Don Bosko",
Pallati 2 majtas., Tirane
Kualifikime profesionale  
Specialist
mbi terapite me Lazer
2005 Instituti IDI
Trajtimet me Laser 
ne dermatologji 
Dermatoskopia
dhe roli i saj
Kualifikim
mbi Dermatoskopine
2008 Universiteti Graz/ Austri
Melanoma Malinje 
Carcinoma Basal qelizore
Carcinoma Spinoqelizore
3 Kualifikim mbi
Dermatoskopine
2012 Universiteti Vjenes
Kualifikim mbi Laser Terapine 2012 Universiteti Harwardit,
Boston, USA
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Don Bosko
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1095 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Don Bosko) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj