Mjeke dermatologe

Nr. Referencës
RF210593
Titulli i njoftimit
Mjeke dermatologe
Përshkrim
Emri:

Brunilda BARDHI

Tel: 042364399
Celular: 0682293633
E-mail: venuscentre@hotmail.com
Website: www.venusderm.com
Specialitetet: Dermatologji
Procedurat: Vizita dhe diagnostikime
me aparaturat em te fundit
Terapi dhe Kirurgji me rreze
Laser
Dermatologji Kozmetike
Mikrodermabrasion
Piling Kimik Filers Botox
Trajtime te fytyres dhe trupit
me aparate te ndryshme
te teknologjise se fundit
Vendi i punes: Poliklinika 3, +355 4 2225 440,
Rruga Qemal Stafa, Tirane
Kualifikime profesionale  
Dermatolog
2001Tirane

Dermatologe/
Lazer dhe
Kozmrtike e Avancuar 
2001
Israel/Greqi
TRAJNIME TE TJERA Terapi
 me Laser 2001 Athine Kirurgji
Dermatologjike me Laser 2001
Israel Fillers,Botox,Peelng Kimik
2005 Athine Kurs I Avancuar
per specialist;Fillers inj 2009

Kirurgji Dermatologjike
me Laser(Petah-Tikva) 
Laser Terapi(Laser Center)
Master Course ne
Parandalimin e Plakjes
se Parakohshme(Paris)
Kurs i Avancuar per Fillers dhe
Botox(Miamai,Athine)


 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1047 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj