Mjek Kirurg i përgjithshm

Nr. Referencës
RF463361
Titulli i njoftimit
Mjek Kirurg i përgjithshm
Përshkrim
Emri:

Arben Murati

Tel:
Celular: 0682349911
E-mail: ab_murati@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Kirurgji e përgjithshme
Procedurat: Kirurgji e traktit digjestiv,defekte te murit te barkut,proctologji; heqje te gureve te temthit dhe rrugeve biliare me laparoscopi (pa hapje te barkut)dhe me kirurgji te hapur,heqje te zorres qorre te infektuar me laparoscopi,kirurgji per tumoret e esofagut, stomakut, zorreve te holla e zorres se trashe,herniet e ndyshme te barkut,hemorroidet, fissurat e fistulat anale.
Vendi i punes: Spitali Amerikan 1, +355 0 42 35 75 35,Pranë Spitalit Ushtarak - Laprakë, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Laprake
Adresa
Laprake
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1039 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Laprake) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj