Kirurg i përgjithshme

Nr. Referencës
RF868720
Titulli i njoftimit
Kirurg i përgjithshme
Përshkrim
Emri:

Arben Kucani

Tel: +355 42 238 651
Celular: +355 68 25 95 514
E-mail: info@klinika-austriake.at
Website: http://www.klinika-austriake.at
Specialitetet: Kirurgji e përgjithshme, Kirurgji Plastike
Procedurat: Kirurgji plastike, laparoskopi, kirugji te gjirit, kirurgji per trajtimin e mbipeshes, kirurgji te variceve e.t.j
Vendi i punes: Klinika Kirurgjikale Austriake, +355 42 238 651,Rruga "Komuna e Parisit" Nr.3, Tirane
Kualifikime profesionale  
Mjek 1979-1984 Universiteti i Tiranes
Kirurg i pergjitshem 1988 Universiteti i Tiranes
Nostrifikacion 1991-1995 Universiteti i Vjenes, Austri Barazim i dipllomes shqiptare me ate austriake.
Kirurg i pergjithshem dhe plastik
Vëndndodhja
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Komuna e Parisit
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 948 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Qarku i Tiranes, Komuna e Parisit, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj