Mjek Kirurg i përgjithshm

Nr. Referencës
RF202013
Titulli i njoftimit
Mjek Kirurg i përgjithshm
Përshkrim
Emri:

Agron Domi

Tel: 0355 52 227633
Celular: 0682340668
E-mail: domiagron@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Kirurgji e përgjithshme
Procedurat: Kirurgji abdominale dhe e gjendres tiroide e hapur ose laparoskopike
Vendi i punes: Spitali Rajonal Durres, Rruga ALEKSANDER GOGA, Durres
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Adresa
ALEKSANDER GOGA
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 910 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, ALEKSANDER GOGA) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj