Mjek Kirurg i përgjithshm

Nr. Referencës
RF141800
Titulli i njoftimit
Mjek Kirurg i përgjithshm
Përshkrim
Emri:

Kadir Burak Koza

Tel: 2357535
Celular:
E-mail: drburakkoza@yahoo.com
Website: www.spitaliamerikan.com
Specialitetet: Kirurgji e përgjithshme
Procedurat: kirurgji e gjirit,procedura laparoskopike per patologjite dhe malinjitetet abdominale, kirurgji e gjendrave tiroide.
Vendi i punes: Spitali Amerikan 2, +355 42 35 70 11,Rruga Selaudin Zorba, Tirana, Albania, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Selaudin Zorba
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1060 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Selaudin Zorba) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj