Ofroj vend pune Perkthyes/e

Nr. Referencës
RF240654
Titulli i njoftimit
Ofroj vend pune Perkthyes/e
Përshkrim
ATIS SHPK ofron nje tjeter pozicion te ri pune si perkthyes/e 
Aplikanti do jete pergjegjes:
-Per perkthimin e materialeve te faqeve Web Shqip -Italisht
-Te kete deshire per te punuar dhe per te mesuar te rejat bashkekohore te teknologjise Web ne zhvillim.
Aplikanti duhet:
- Te kete mbaruar, ose te jete ne studim e siper per Gjuhe te huaj (Italisht) ose te kete studiuar ne Itali. 
- Te kene njohuri te mira kompiuterike kryesisht te internetit si dhe te Social Media
- Te kete njohuri te gjuhes angleze perben avantazh
Nese jeni te interesuar dergoni CV tuaj ne adresen careers@atis-shpk.com gjithashtu vizitoni faqen tone http://atis-shpk.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2511 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj