Ofrohet vend pune part time Mesuese e Gjuhes Gjermane

Nr. Referencës
RF205302
Titulli i njoftimit
Ofrohet vend pune part time Mesuese e Gjuhes Gjermane
Përshkrim
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA "ESC"(QENDER KURSESH), KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUESE GJERMANISHTEJE ME KETO KARAKTERISTIKA:

-TE KETE EKSPERIENCE PUNE MBI 3 VJET SI MESUESE E GJUHES GJERMANE
-TE KETE MBARUAR FAKULTETIN E GJUHEVE TE HUAJA NE TIRANE
-TE JETE E AFTE NE KOMUNIKIM DHE MESIMDHENIE 
-TE JETE E DISPONUESHME DITEN E SHTUNE

TE INTERESUARAT TE DERG CV ME FOTO NE ADRESEN: 
E-MAIL:info.esc2008@gmail.com 


Adresa;Rr.Don Bosko.Pall. "TID"
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2440 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj