Krijim dhe dizenjim website proffesional

Nr. Referencës
RF201808
Titulli i njoftimit
Krijim dhe dizenjim website proffesional
Përshkrim
5 Arsye per ta pasur nje website

1- Eshte lidhja jote me boten, pashaporta e biznesit tend si dhe nje prezantues i denje i vetes tende.
te gjitha bizneset apo personat qe zoterojne nje website verejne nje rritje prej 40% ne te ardhurat dhe shitjet e tyre.

2- prestigj me i madh qe te vecon ty nga konkurrenca

3-Me shume kliente qe mund te bien ne kontakt me ty

4-besimi, bizneset qe kane nje website jane me te besueshme sesa te tjeret.

5-kliente qe hyjne ne website tuaj e kane me te lehte te marrin ate informacion qe duan.


Kush jemi ne?
Ne jemi nje kompani per dizenjimin e Web-site per biznese, personalitete, grupe interesi etj. 

Ajo cka na ndan nga te tjeret eshte perkushtimi dhe puna e palodhur. Na jepni jje detyre dhe ne do ta realizojme ate deri ne fund, nese s'ju pelqen ju kthejme parte mbrapsht.

Por fjalet jane te teperta , keshtu qe hidhini me mire nje sy rezultateve te verteta qe ka prodhuar firma jone:

Invest-Pharma \\\
Depo farmaceutike me vetem nje xhiro prej 2'000'000 lekesh ne muaj tani me qe ka website e saj ajo ka pesuar nje rritje prej 35%
Pra 2'700'000 lekesh ne muaj. Kerkeat per biznes s'kane qene kurre me mire

www.invest-pharma.com

ALB LEAA INTERNATIONAL \\\

Nje firme ndertimi dhe per nxjerrjen e kromit. Tani qe sapo morri website tone per sherbimet e saj. 

www.albleaainternational.com

H3KUR.COM \\\

Website i pare i plote i fitnesit ne Shqiperi, Shitjet e saj kane shkuar nga 0 ne 100'000 leke ne muaj gjate 3 muajve te fundit.

www.h3kur.com

E pra kudo qe shkojme na ndjek suksesi. Nese ju kane pelqyer ndonje nga projektet tona mund te lini nje takim me ne ne 
cel:068 69 29 977 per nje konsultim rreth biznesit tuaj falas.
CV (Biografia)
Invest-Pharma \\\
Depo farmaceutike me vetem nje xhiro prej 2'000'000 lekesh ne muaj tani me qe ka website e saj ajo ka pesuar nje rritje prej 35%
Pra 2'700'000 lekesh ne muaj. Kerkeat per biznes s'kane qene kurre me mire

www.invest-pharma.com

ALB LEAA INTERNATIONAL \\\

Nje firme ndertimi dhe per nxjerrjen e kromit. Tani qe sapo morri website tone per sherbimet e saj. 

www.albleaainternational.com

H3KUR.COM \\\

Website i pare i plote i fitnesit ne Shqiperi, Shitjet e saj kane shkuar nga 0 ne 100'000 leke ne muaj gjate 3 muajve te fundit.

www.h3kur.com

E pra kudo qe shkojme na ndjek suksesi. Nese ju kane pelqyer ndonje nga projektet tona mund te lini nje takim me ne ne 
cel:068 69 29 977 per nje konsultim rreth biznesit tuaj falas.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2767 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj