Ofroj sherbime fotografike(seanca photo-shooting)

Nr. Referencës
RF163741
Titulli i njoftimit
Ofroj sherbime fotografike(seanca photo-shooting)
Përshkrim
Ofroj sherbime fotografike(seanca photo-shooting) per:

1.Dasma (fotografite artistike)
2. Evente te ndryshme (ditelindje, fejesa, diplomime, etj)
3. Set fotografik per produkte ose ambiente te ndryshme dhe reklamin komercial.

Te gjitha fotot dorezohen te perpunuara dhe te rregulluara.

Tarifat: duke filluar nga 50 euro (cmimet variojne ne varesi te eventit, oreve dhe numrit te fotografive). Bonus dhe ulje per te gjithe ata qe prenotojne 2 paketa brenda muajit.

Kontakto:
nensi19b@yahoo.com
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2278 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj