Operatore Ne Fushaten Vodafone Consumer

Nr. Referencës
RF574408
Titulli i njoftimit
Operatore Ne Fushaten Vodafone Consumer
Përshkrim
KERKON
-OPERATORE TELEFONIKE NE GJUHEN ITALIANE.
-OPERATORET DUHET TE KENE EKSPERIENCE PUNE
-NJE ITALISHTE TE PRANUESHME
-DUHET TE KENE PARESORE KORREKTESINE
-DESHIRE DHE VULLNET PER PUNE
-DESHIRE PER TE PUNUAR NE RITME TE FORTA PUNE


MUNDESITE JANE TE SHUMTA PER CDO PERSON QE KERKON TE JETE I SUKSESSHEM!


PER ME TEPER INFORMACION DERGONI NJE CV NE ADRESEN TONE TE E-MAIL
SHOQERUAR ME NJE NUMER KONTAKTI
OSE PARAQITUNI PRANE ZYRAVE TONA.

---------------------------------------
Email: vodafone.newdeal@gmail.com
MOB : 069 40 56 681/ 069 23 78 869

Adresa:Rr.Elbasanit,perballe postes nr 1,
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2646 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj