Ofroj pune si operatore call centeri outband per Shqiperine

Nr. Referencës
RF178075
Titulli i njoftimit
Ofroj pune si operatore call centeri outband per Shqiperine
Përshkrim

Kerkohet operatore call center outband per Shqiperine.Kompania AEC kerkon vajza me ose pa eksperience qe mendojne se kane dhuntine e shitjes.paga eshte fikse plus perqindje nga shitja e produkteve + bonuse per arritje objektivash ose perkushtim.

Perkushtimi ne pune ju jep mundesi rritje ne pozicione te tjera ne kompani.

Preferohen vajza me komunikim te mire,vullnet dhe ambicje.

CV (Biografia)
Jemi nje kompani qe i kushtojme vemendje mardhenieve njerezore dhe dime te vleresojme njerezit e talentuar
Preferohen CV me foto
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2738 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj