BUSINESS CALL- KERKOJME OPERATOR

Nr. Referencës
RF197713
Titulli i njoftimit
BUSINESS CALL- KERKOJME OPERATOR
Përshkrim
          BUSINESS   CALL
PUNËSOJMË  OPERATOR NË CALL CENTER
KOMPANI ITALIANE,CALL CENTER OUTBOUND  PËR TAKIMET.
ME ORAR TË PLOTË OSE PART TIME OSE FULL TIME,
KËRKOHET : NJOHJE E SHKËLQYER E GJUHËS ITALIANE .  SI DHE EKSPERIENCA TË MËPARSHME NË KËTË FUSHE.                   OFROJMË  :KONTRAT PUNE,PAGE MUJORE+ BONUS, AMBIENT RINOR PUNE
PËR INFORMACIONE TË MËTEJSHME MUND TË DËRGONI CV NË EMAIL :
TIRANAVOCE@GMAIL.COM
OSE NA KONTAKTONI NË   (VOD CLUB)   : 0696813457
OSE NË ADRESEN :  RRUGA “ PJETËR BUDI ” PALLATI ROGERS , PËRBALL RESTORANT FLOGA
Vëndndodhja
Adresa
RR. BUDI, PALL ROGERS, PERBALL RESTORANT FLOGA
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2738 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RR. BUDI, PALL ROGERS, PERBALL RESTORANT FLOGA) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj