Tirane, ofroj vend pune KONTABILISTE/FINANCIERE

Nr. Referencës
RF184672
Titulli i njoftimit
Tirane, ofroj vend pune KONTABILISTE/FINANCIERE
Përshkrim
KERKOHET TE PUNESOHET NJE KONTABILISTE ME REZULTATE TE LARTA NE MARJEN E DIPLOMES.EKSPERIENCE MINIMALISHT 2 VJECARE NE KONTABILITET/FINANCE
Kerkohet mbajtja e gjendjes reale e dy pikave te shitjes, njohja e programit Alfa Bussines.
Puna e juaj do te kontrollohet nga nje Audit dhe kerkohet qe te nxirren rezultate 3 mujore dhe analiza financiare te cilat do ti paraqiten bordit drejtues.
Ambjenti i punes komod me zyra tek zona e bllokut. Ne departamentin e finances jane edhe 2 kolege. Paga ne baze te aftesive.
Dergoni CV tuaj te pajisur me fotografi.
Te interesuarat te shkruajne ne sales@alwsd.com 
Do te pranohen vetem aplikime serioze dhe te diplomuarit ne
Kontabilitet
Finance.

Suksese

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3402 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj