Okazion Aparat Fotografik Olympus E510

299.00 €
Nr. Referencës
RF634526
Titulli i njoftimit
Okazion Aparat Fotografik Olympus E510
Përshkrim
Shitet  Aparat Fotografik Olympus E510 ne gjendje shume te mire, me parametrat e meposhtem:

D-SLR with built-in image stabiliser
10 Megapixel Live MOS sensor
Live Preview
New image processing engine
Hi-Speed USB 2.0
2.5”/6.4cm HyperCrystal LCD
Supersonic Wave Filter for dust protection
28 shooting modes (incl. 5 exposure, 5 creative & 18 scene modes)
Built-in pop-up flash (GN 10)
3fps with up to seven images in RAW buffer
AF-lock functionality
Depth of field preview function
Bracketing function (Exposure, White Balance, Focus)
Detailed playback info screen with histogram

Ne cmim perfshihen dhe 2 lente, 3 bateri, 4 karta memorje, canta dhe telekomanda.

Kontakto:
Cel. : 0664069919
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • cmimi

  Pershendetje doja te dija nese beni ulje per aparatin
  vini / 19.03.2016 19:00
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj