Okazion! 340 euro/m2 Prane Kmy-se ne Yzberisht, Tirane, shitet ap. 1 dhome + 1 kuzhine, 98.2 m2

340.00 €
Nr. Referencës
RF883215
Titulli i njoftimit
Okazion! 340 euro/m2 Prane Kmy-se ne Yzberisht, Tirane, shitet ap. 1 dhome + 1 kuzhine, 98.2 m2
Përshkrim
Apartament ne shitje prane Kmy-se ne Yzberisht:

1. Apartament ne strukture 1 dhome + 1 kuzhine, me siperfaqe 98.2 m2, pozicionuar ne katin e 8.

Ne faze perfundimi. Ka perfunduar suvatimi i objektit dhe momentalisht po punohet per shtrimin e pllakave.

Cmimi i shitjes eshte 340 euro/m2 (i perkohshem). Deri me 25 shtator.

Per me shume te dhena kontaktoni ne:

Mob: +355 68 20 56 356 

E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
perballe Kmy-se, Yzberisht
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3038 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , perballe Kmy-se, Yzberisht) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj