Shitet Opel Corsa 1.3 cdti sport-diesel me 5 porta Viti 2005

3,499.00 €
Nr. Referencës
RF209883
Titulli i njoftimit
Shitet Opel Corsa 1.3 cdti sport-diesel me 5 porta Viti 2005
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet opel corsa 1.3 cdti sport viti 2005 me 5 porta super ekonomike e shenuar ne
libreze konsumi 3.8 L ne 100-km superrrr ekonomike makina eshte ne gjendje perfekte si nga
ana xhenerike ashtu dhe nga ana mekanike dhe estetike. Motori eshte ecotek prodhim 2005
eshte ne versionin sport te tij duke filluar nga disqje alumini,ngjyra gri metalixato,clima,abies,
esp,airbag,radio cdplayr origjinale ne opelit,me komanda ne timon,antinevia,ju kujtoj edhe nje
here se te gjitha keto opsione jane ne versionin evete origjinale te opelit nga fabrika makina
eshte me dogane te prere (TVSH) 2 dite ka qe ka ardhur nga italia nga savona kufi me Francen
cmimi eshte 3499 euro pak i diskutushem
Kontakto:
Tel. : 0689045506
Cel. : 0662038411
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4927 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj