OPEL ZAFIRA A-COMFORT DIESEL

5,100.00 €
Nr. Referencës
RF203716
Titulli i njoftimit
OPEL ZAFIRA A-COMFORT DIESEL
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
OPEL ZAFIRA A-COMFORT DIESEL 
Full options 2001, 2.0 nafte, 101hp/74kw 
Ne gjendje te shkelqyer, me kilometra origjinale
Me liber sherbimesh qe ne 2001
Targa: AA … FT, Letra + Siguracion deri 2014
Motorr Ecotec me zinxhir (nuk nderrohet rrypi si m.benz)
Kamio manual 5+1, Ulese 6+1 te levizshme + te palosshme
6 Airbag, Kondicioner, Ngjyra e bardhe
Sistem alarmi original I fabrikes
2 Celesa me pult me cip
Sistem telefonie original I fabrikes
Pasqyrat me palosje + rezistence
Dritare + pasqyra elektrike
2 feneret para vendosur te rinj origjinal opel-i
Goma 195/65/15 gjendja 80% bf- goodrich, gome rezerve e re e plote
Makina e paperdorur ne Shqiperi, e sapo-ardhur.
 
Sapo nderruar Vaji i motorrit Castrol me 15 000 klm garanci, po ashtu set filtrash ajri+nafte+vaji te markes nr 1 MAN FILTERS 10 000 klm garanci, filter kondicioneri me karbon.
 
 
 
 
Mjeti i gatshem per cdo lloj testi dhe prove. kontorlli motorrik, kompjuterik, xhenerik, mekanik. 
Kabina shume e paster pa gervishtje, tapiceri e paster shume e mirembajtur, nderruar neAaustri tek servisi i Opel-it: vaji i kondicionerit, mbushje e kondicionerit me gaz, rrypat, pulexhot, kandeletat, alkol frenash, amortizatoret, ferrotat, tamburot, stabilizatoret, sustat, gominat. Gjithcka shikohet ne librin e servisit. Makina nuk do asnje lloj sherbimi.
automjeti nuk perdoret fare ne shqiperi (pasi kam makine pune)
per nderrim dergoni david.vladi@gmail.com 
Cmimi per shitje me cash eshte 4500 euro per 1 jave nga 5100 qe vazhdon te jete per nderrimin
Cel: 0685673689
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3548 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj