Opel tigra

2,000.00 €
Nr. Referencës
RF903127
Titulli i njoftimit
Opel tigra
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
KM.........: 80.000

Shes opel tigra viti prodhimit 1997,motor 1.4 benzine,80.000 km,impjant audio i instaluar me sub-woofer.
SIGURACION I PAGUAR DERI NE 08.2013
TAKSAT TE PAGUARA DERI NE 03.2013.
CMIMI 2000 EURO,I PADISKUTUESHEM.
nR KONTAKTI 0694736444.

Cel. : 0694736444
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2384 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj