Tirane, shes makine Opel Astra me portobagazh Viti 1999, 250.000 Leke

250,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF543792
Titulli i njoftimit
Tirane, shes makine Opel Astra me portobagazh Viti 1999, 250.000 Leke
Modeli
1999
Ngjyra
Blu
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
1400cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 218000

Opel Astra 1.4 benzine portobagazh. Viti prodhimit 1999.
Makina eshte ne gjendje shume te mire,kondicioner ,4 goma te reja. me taksa te paguar deri ne fund te prill 2015.
Shitet OKAZION per efekt mosperdorimi.Cmimi 250.000 leke 

Tel. : 0674788003
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3170 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj