Jumpy 1.9 diesel 2008 me 60000 km

6,700.00 €
Nr. Referencës
RF208099
Titulli i njoftimit
Jumpy 1.9 diesel 2008 me 60000 km
Modeli
2008
Ngjyra
Gri
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Madhësia motorike
1900cc
Karburanti
Naftë
Përshkrim
Shitet makina citroen ne gjendje shume te mire per arsyje mos perdorimi
makina ndodhet ne tirane e sapoardhur e vitit 2008
kosumimi i karburandit eshte 6 litra per 100/km .

kontakt. 0697240664.cmimi i diskutushem! me dogan te paguar!!

Tel: 0697240664 
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2362 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj