Citroen Saxo Viti 2000

1,300.00 €
Nr. Referencës
RF213681
Titulli i njoftimit
Citroen Saxo Viti 2000
Modeli
2000
Ngjyra
Gri
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1100cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
CITROEN SAXO BENZINE 1.1 Teper ekonomike
Me dogane te paguar, i sapo ardhur ne SHQ.
133,000 KM/Origjinale, me liber Servisi,
Kondicioner, Xhama elektrik, Mbyllje qendrore, 
ABS, SRS, Air -Bag, 2-Celesa origjinal me cip,
Kasetofon me CD-Mp3 Pioner, Goma Mishelin te reja.

Cmimi i Diskutueshem pasi te shihet makina FLM

Cel-069 45 77 877
cel. 066 60 60 999
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3323 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj