PAY 2 NIGHTS, STAY 3 NIGHTS hotel ALBION

Nr. Referencës
RF183351
Titulli i njoftimit
PAY 2 NIGHTS, STAY 3 NIGHTS hotel ALBION
Përshkrim
Zgjedhja më e mirë për një çift dy dhoma gjumi shumë të bukur me ballkon të madh. Pamje nga deti. Bathroom.1 Private krevat dopio dhe 2 shtretër të vetme. Desk. Dekoruar individualisht. Mobiluar individualisht. Flat-panel televiziv. Satelitet shërbime të televizionit. Minibar. Dush / vaskë kombinim. Handheld dush. Grim / pasqyra rroje. Tualetin kompliment. Drapes ndërprerje / perde. Mirë se vini amenities. Shërbimi i palosur. Air conditioning. Kontrollin e klimës. Non-pirja e duhanit vetëm.
Sipërfaqja 60 m2 dhe tarracë
 
 
· 3 netë për 2 persona ndajnë një dhomë suite me pamje nga deti në Hotel ALBION.
·
· 1 pije të mirëpritur për person
· Happy Hour 17-18 orë / zbritje 50% në verë, birrë nga qelqi dhe pije të buta
· Parking Pa pagesë në faqen
 
Kushtet
· Oferta është e vlefshme për qëndrime deri 08.04-30.06.2013
· Përjashton çdo premteve dhe të shtunave
· 3 Disponueshmëria suite dhomë në ditë.
 
 
Vendndodhja:
7 minuta nga deti
200 metra nga stacioni i autobusit
3 km nga stacioni i trenit
3 km nga porti
4 km nga qendra e Durresit
30km nga aeroporti i Rinasit kombëtar
35 km nga Tirana, kryeqyteti i Shqipërisë
 
Informacione Travel
A jeni të interesuar për të zbuluar gjëra të reja, për një kohë të kufizuar?
Well tonë
Shpërtheni turne qytetit janë të dizajnuara për ata që kërkojnë një qëndrim të shkurtër në
Shqipëria ka shumë qendra tërheqëse kulturore apo historike
Ose panorama etnografik në përgjithësi. Bashkohu me ne në një udhëtim mbresëlënës, që do të ju
përmes jashtë gjurmët e periudhës së lashtë dhe ngjarjet historike mesjetare në historinë moderne.
 
Turneu Sightseeing në qytetin e Durrësit. Gjatë vizitës në këtë faqe ne do të fokusohet kryesisht në arkeologji.
Disa ndërtesa të rëndësishme në Durrës përfshijnë bibliotekën kryesore, qendër kulturore me Teatrin Aleksander Moisiu, EstradaTheater, teatrit të kukullave, orkestër filarmonike, etj Ka edhe disa muzeume të tilla si Forumi bizantin, Torra Veneciane (kala e vogël e hapur si një bar), qytet i lashtë mur, Ekspozita e Kulturës Popullore, mozaiku i Arapaj, fshati Arapaj (mund të hapet vetëm leja withspecial) Muzeu Arkeologjik dhe Muzeu ofHistory. Plazhet e qytetit janë gjithashtu një formë popullore destinacion ndonjë turistët e huaj dhe vendor.
 
 
Mobile: 0692068315
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2899 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj