Me qera apartament 65 m² 20 Euro/nata Iliria,Plazh

20.00 €
Nr. Referencës
RF157487
Titulli i njoftimit
Me qera apartament 65 m² 20 Euro/nata Iliria,Plazh
Përshkrim
Ofrohet Apartament me qera per pushimet Verore ne zonen e Plazhit , tek Iliria ne Durres 
Banesa ndodhet shume prane Kompleksit Florida, ne Vijen e 2 te ndertimeve, vetem 30 m larg detit, ne katin e III.
Eshte e pershtatshme per 5+1 persona.Ka nje sip. 65 m ,1+1. Banjo te madhe dhe me nje ballkon te madh me pamje nga deti.
Banesa eshte e kompletuar me mobilje.(guzhine gatimi,frigorifer, tv,freskuese ambjenti)
Drita, uje dhe gaz te vazhdueshem
Çmimet jane 15-30 euro /nata sipas periudhes. Cmimet ndryshojne edhe nga nr i personave te pranishem

Çmimi per muajin qershor 15-20 Euro/nata
Çmimi per muajin korrik 27 Euro/nata
Çmimi per muajin gusht deri deri ne 15 gusht 35, mbas 15 gusht 30-27 Euro/nata 
Çmimi per muajin shtator 20-15 Euro/nata

Data e lire: nga 29/08/2012

Zona/Rruga : Iliria,Plazh
a
Per rezervime kontaktoni
gentshkembi@hotmail. com

Cel. : +355 (0) 69 52 54 562
          +355 (0) 67 20 30 620
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Iliria
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3541 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Iliria) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj