Hotel ARDA-Velipoje

Nr. Referencës
RF395822
Titulli i njoftimit
Hotel ARDA-Velipoje
Përshkrim
Kerkoni nje vend te bukur per te kaluar pushimet ne Velipoje?..
Kete jua mundeson vetem Hotel ARDA..Ketu mund te gjeni:
Kushtet me komode,hapesira te bollshme per te ndjere freskine,madheshtine e valezimit e shkumezimit te detit.
.Agimet e arta dhe Perendimet e ngjyrosura bukur mund te behen te prekshme vetem tek Ne!.
Hotel Gocaj eshte vendi me brilant per te kaluar pushimet tuaja!..
JU MIREPRESIM!..
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Velipojë
Adresa
Velipoje,Shkoder,Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5426 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Velipojë, Velipoje,Shkoder,Albania) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj