Mjek Onkolog

Nr. Referencës
RF124356
Titulli i njoftimit
Mjek Onkolog
Përshkrim
Emri:

Agim Sallaku

Seksi: Mashkull
Mosha: 59
Kombesia: Shqiptar
Tel: 2340417
Celular: 00355682055232
E-mail: agimsallaku@hotmail.com
Website:
Specialitetet: Onkologji
Procedurat: Mjek specialis Onkolog-Radioterapeut (diagnoze dhe mjekim te pacienteve onkologjike me radioterapi).QSUT dhe PartTime Sptali Hygeia
Vendi i punes: QSUT, Rr. Kongresi i Manastirit, Tirane
Kualifikime profesionale  
Prof.As.Dr 2009 Tirane Tumoret e Laringut, Rectumit,Gjinekologjike, Gjirit, Mushkerive, etj
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kinostudio
Adresa
Kongresi i Manastirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1087 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kinostudio, Kongresi i Manastirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj